Directie

drs. J.A.S.M. Schreuder (Hanneke)

Rector | h.schreuder@boni.nl

drs. H. Hehenkamp (Hanneke)

Conrector | h.hehenkamp@boni.nl

Rector en conrector zijn te bereiken via het centrale telefoonnummer van de school of via mail. Het centrale telefoonnummer van het St. Bonifatiuscollege is 030-2512315.

Afdelingsleider

S. Schouwerwou (Sander)

Afdelingsleider brugklas | s.schouwerwou@boni.nl

H. Baur (Holger)

Coördinator brugklas | h.baur@boni.nl

J. Nij Bijvank (Jenneke)

Afdelingsleider 2-h/v en 3-havo | j.nijbijvank@boni.nl

L. Dompeling (Lisa)

Coördinator 2-vwo | l.dompeling@boni.nl

drs. P.W.M.M. te Molder (Paul)

Afdelingsleider 3- en 4-vwo | p.temolder@boni.nl

drs. I.M. van Koppen (Ilse)

Afdelingsleider 4- en 5-havo | i.vankoppen@boni.nl

drs. E.M. Schaftenaar ­ (Else Marlies)

Afdelingsleider 5- en 6-vwo | e.schaftenaar@boni.nl

Examensecretaris

N.J. van Voskuilen, M.Ed. (Arjan)

Examensecretaris | a.vanvoskuilen@boni.nl