Herbeleef de online informatieavond

Woensdag 27 januari j.l. was de online informatieavond voor basisschoolleerlingen en hun ouders. Op deze avond hebben we veel verteld en laten zien over onze school. Er waren diverse sprekers en presentaties. De informatieavond is hier nog een keer te bekijken

We begonnen de avond met prachtige muziek van Ilse en Marlies, leerlingen uit de 3e klas.

BEKIJK OPTREDEN 1                   BEKIJK OPTREDEN 2

 

Rector Hanneke Schreuder vertelde waar het Boni voor staat, nu en in de nabije toekomst met een vernieuwd gebouw.

BEKIJK FRAGMENT

 

Afdelingsleider van de brugklas Laurens Koppers vertelde over hoe wij de overstap van de basisschool naar de middelbare school begeleiden.

BEKIJK FRAGMENT

 

Leerlingen uit de brugklas hebben een kort filmpje gemaakt met daarin een rondleiding door het gebouw.

BEKIJK HET FILMPJE VAN DE LEERLINGEN

 

Brugklasmentor Marion Miltenburg ging in haar presentatie verder in op wat je allemaal te wachten staat in het brugklasjaar en hoe de mentor en leerlingmentoren je daarbij helpen.

DOWNLOAD PRESENTATIE

BEKIJK DE PRESENTATIE VAN MARION

 

Docent Klassieke Talen José de Klerk vertelde in haar presentatie over het gymnasiumonderwijs op het Boni.

DOWNLOAD PRESENTATIE

BEKIJK DE PRESENTATIE VAN JOSÉ

 

Tijdens de avond werden er door Laurens Koppers en Hanneke Schreuder al een paar vragen beantwoord.

BEKIJK VRAAG EN ANTWOORD

De andere vragen die via de chat zijn gesteld beantwoorden we in dit document.

 

Nog meer vragen?

Het is altijd mogelijk contact te zoeken met een van onze medewerkers mocht u nog vragen hebben of meer willen weten over bepaalde onderwerpen. Hieronder ziet u hoe u zich daarvoor op kunt geven en vindt u de contactgegevens van onze medewerkers.

Meer weten over…

Aanmelden → Laurens Koppers (L.koppers@boni.nl)

Renovatie gebouw → Hanneke Schreuder (h.schreuder@boni.nl)

Kunst en cultuur op het Boni → Pieter Angeneind en Carolien Zeeman (p.angeneind@boni.nl en c.zeeman@boni.nl)

Robotica op het Boni → Kees Hooyman (k.hooyman@boni.nl)

Leerlingenondersteuning (zorg) → Corine Lancel (c.lancel@boni.nl)

Overige vragen: Laurens Koppers (L.koppers@boni.nl)